چرا باید همره شویم؟

مزایای کسانی که همره با این پاساژ هستند چیست؟

  1. کوچهایی که همره (حامی و همراه) می باشند یک حساب کاربری ایجاد خواهند کرد و می توانند با رعایت قوانین و مقرراتِ پاساژ و با توجه به اهداف، محتوای خود را تبلیغ و اقدام به ارائه محتوای آموزشیِ قابل فروش نمایند. این به معنای سهم داشتن در پاساژ می باشد.
  2. محلی برای ارائه تجارب، دانش و معرفی داستانهای موفقیت آمیزِ خود در زمینه کوچینگ فراهم آمده و ارائه این مطالب از طرف همه دانش پذیرها و کوچهای محترم، فرصتی برای برندسازی شخصی است.
  3. از مطالب سایت و دسترس بودن مطالب قسمت های فریمیوم می توانید پشتوانه ای در جهت آموزشها و حتی تبلیغ خود در منطقه استفاده نمایید.
  4. امکان پاسخگویی در انجمن و کلوبهای طبقه ششم برای مشترکین وجود داشته و امتیازهای بینندگان به جوابهای مشترکین (بعنوان دانش پذیران و کوچها) فضایی برای ارتقای برند شخصی مشترکین فراهم می نماید.

 

با توجه به فرآیند توسعه کسب و کار کوچینگ که در حال اجرا می باشد، بزودی از شما در یکی از گروه های توسعه کسب و کار دعوت خواهد شد.

 

امیدواریم بتوانیم امکاناتی را فراهم کنیم که تمام آحاد جامعه از کوچکترین تا بزرگترین، از امکانات پاساژ، فیلم ها، نوشته ها و … استفاده ببرند و همگی در ارتقای فرهنگ توسعه شخصی و گروهی در کشور سهم داشته باشیم.

2 2 300x143 - چرا باید همره شویم؟

1 2 1 300x143 - چرا باید همره شویم؟

برای خرید اشتراک روی یکی از تصاویرِ بالا ( یک سال ، دو سال ) کلیک کنید

پنل کاربری