“معرفی باورها و ارزشهای ما در شکل گیری کوچینگ مال”

سلام و درود به همه ی دوستان و کوچ های بی نظیرِ آکادمی

ما همکلاسی ها و هم دوره ای های آکادمی تصمیم گرفتیم، مجموعه ای از درسهایی که آموختیم و در حال آموختن هستیم و سوالاتی که فکر می کنیم برای آینده ی خود، خانواده و کسب و کارِ ما اهمیت دارد را در این سامانه به اشتراک گذاریم. تصمیمی که قطعا به نفعِ فضا و اکوسیستم فرهنگیِ کشور است، چرا که کوچینگ یک مهارت بوده و حفظ کوچینگِ اصیل ، با رسالت و حرفه ای می تواند جامعه ای را پرورش دهد که در آن گوشِ شنوا و بازخورد، در جریان است.

این مفاهیم یعنی گوشِ شنوا داشتن و بازخورد دادن، دو مفهومی ست که فقدان آن در جامعه امروزی به شدت حس می شود. ما همه می دانیم که در کوچینگ یازده صلاحیت وجود دارد و این همه برای حمایت، هدایت، همراهی و کمک به تمامیِ افرادی ست که به سطحی بالاتر از سطحِ فعلیِ خود فکر می کنند و ما به عنوان یک کوچ حاضریم در کنارِ آنها، برای رساندنِ آنها به استانداردی بالاتر، همراه شویم. آنچه که ما در این سایت برای جامعه به ارمغان می آوریم، در حقیقت گوشِ شنوا و بازخورد است.

هم اکنون که ملاحظه می کنید، مجموعه اطلاعات پاساژ کوچینگ در حال تکمیل است و روزانه به مطالب آن توسط علاقمندان افزوده میگردد، تمامی این تلاش ها برای کسانی است  که مشتاق راه اندازی کسب و کارو یا مشتاق فراگیری فرآیندهای کوچینگ هستند .

پاساژ کوچینگ حاصل چنین تفکراتی است و بی شک در ابتدای این سفر هستیم و در طول این سفر مانند گذشته حاضریم تمامی تجارب خود را در اختیار علاقه مندان قرار دهیم

allcoaches - اهداف سایت

فرایند تعریف شده در این پاساژ که یک پاساژ نرم افزاری است به گونه ای است که مفاهیم کوچینگ به صورت جزئی و کلی در سر فصل های مشخص توضیح داده شده است و بیننده پس از مطالعه مطالب و بعضا دیدن فیلم های آماده شده به دانش کوچینگ اشرافی نسبی پیدا می کند. همراهان ما در این سفر با قراردادن مطالب جذاب شما را مشتاق تر خواهند نمود.

 اصلی که ما بدان پایبندیم این است که تمامی مطالب با ذکر منبع باشد.

در طبقه دوم سعی بر آن بوده است که تمامی مواخذ و منابع آموزشی به صورت کاملا دست نخورده و با ذکر منبع در اختیار مشتاقان آموزش قرار بگیرد در این راستا از همه کسانی که در این بخش از کوچینگ یعنی آموزش فعالیت می‌کنند دعوت می‌کنیم که این طبقه را متعلق به خود بدانند و اطلاعات خود را ارسال نمایند.

در طبقه سوم مشخصا به بحث بیزینس کوچینگ خواهیم پرداخت و با معرفی منابع ، مطالب، فیلم ها، موسسات، کتاب ها و…. راه را هموار میسازیم.

طبقه چهارم به توسعه فردی اختصاص دارد. با استفاده از مطالبی که در زمینه مسیرهای توسعه فردی و شغلی در شرکتها و سازمان ها تهیه و درج شده است، راه موفقیت را با هم می سازیم. بدیهی است در آینده مفاهیمی از تستهای موثر در مدلهای شایستگی برای کسب و کارها و مفاهیمی از تطابق شغل و شاغل برایتان به ارمغان خواهیم آورد.

در طبقه پنجم به معرفی کوچهای حرفه ای و دانش پذیران موفق کوچینگ در بیزینس کوچینگ  خواهیم پرداخت کسانی که به واقع شرکای کلیدی و صاحبان اصلی فرآیندهای  این پاساژ می‌باشند بی شک از تجارب و اطلاعات این افراد در تمامی طبقات پاساژ همگی بهره خواهیم برد.

در طبقه ششم فضای گفتمانی برای پرسیدن سوال همه افراد علاقه مند فراهم شده است و دانش پذیران در این فضا با پاسخ های خود به سوالات علاقه مندان ، تجارب خود را به اشتراک خواهند گذاشت. در آینده از طبقه ششم به صورت انجمنها و کلوپ های خاص در زمینه های تخصصی کوچینگ بیشتر خواهیم شنید.

در طبقه آخر یا طبقه هفتم به ذکر منابع،  اخبار و تجارب بین المللی در زمینه کوچینگ می پردازیم.

بدیهی است در آینده ای نه چندان دور شاهد فعالیتهای برون مرزی مراکز داخلی و بالعکس، حضور موسسات خارجی در ایران خواهیم بود که با حضور در پاساژ کوچینگ از همه این مطالب و اخبار مطلع خواهید شد.

پنل کاربری